Życie na „garnuszku” rodzicówW dobie kryzysu finansowego jaki dosięgnął Europę w ostatnich latach, możemy zaobserwować spadek zainteresowania młodych ludzi zakupem własnego mieszkania.
Jest to spowodowane niepewnością jutra, brakiem pracy i małymi zarobkami. Zdecydowanie młodzi ludzie wolą mieszkać z rodzicami, dokładając się lub nie, do domowego budżetu. Z rodzicami zawsze łatwiej i taniej. Rodzic czasami przymknie oko na brakdotacjize strony syna czy córki, a bank lub wynajmujący nie będzie miał skrupułów w ściąganiu należności za lokal. Trend ten możemy zaobserwować w całej Europie, no może poza krajami skandynawskimi, gdzie młodzież bardzo szybko, stara sięuwolnićz rodzinnego domu i osiągnąć niezależność finansową, ale wiadomo od zawsze, że skandynawowie nie zbytrodzinnii szybko osiągają niezależność. Czy to dobrze, czy źlerzecz gustu.
W Polsce również widzimy wśród młodych ludzi tego typu zachowania, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę kłopoty ze znalezieniem dobrze płatnej posady i w miarę taniego mieszkania. Trend ten, głównie obserwujemy w dużych miastach, gdzie młodzi ludzie mają większe wymagania co do stylu życia i jego jakości.
bankier24.com

0 komentarze

Posts a comment

 
© Serwis finansowo - bankowy
Designed by Blog Thiết Kế
Back to top