Smartfon LG K8 LTE o wartości 549 zł do darmowej karty Simplicity

Promocja Citibanku, który rozdaje telefony wszystkim osobom, które do 1 października 2016 (włącznie) założą u nich kartę! Do odebrania atrakcyjny zestaw, a dobra wiadomość jest taka, że przez promocję można przejść omijając WSZYSTKIE opłaty.
W regulaminie nie ma żadnych haczyków czy ukrytych opłat, jeśli wybierzesz darmową kartę Citi Simplicity to z tą promocją nie wiążą się żadne opłaty.

Poniżej informacja w jaki sposób postępować:

Tutaj wypełniasz formularz -> Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku -> Ustalasz szczegóły podpisania umowy -> Przyjeżdża kurier z umową -> Logujesz się do bankowości internetowej -> Płacisz nową kartą za codzienne zakupy -> Odbierasz przesyłkę z telefonem LG K8.

Polecam abyś rozmawiając z konsultantem wybrał kartę Citi Simplicity bo jest w pełni darmowa!
Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 lipca 2014. I które jednocześnie spełniają następujące kryteria:
Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:
a) wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
B) w przypadku firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata.
Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie. Masz na to czas do 1 października 2016 r do godziny 23:59.

Aby stać się posiadaczem gadżetu oferowanego w ramach promocji należy w ciągu 3 miesięcy od daty podpisania umowy przez bank dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 3000 zł (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana umowa). To pierwszy warunek.
Drugim warunkiem jest zalogowanie się w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub CitiMobile (mamy na to 30 dni od podpisania umowy).

Wypełnij formularz i skorzystaj z promocji.

0 komentarze

Posts a comment

 
© Serwis finansowo - bankowy
Designed by Blog Thiết Kế
Back to top